ESET Internet Security ayarları nasıl olmalı?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
ESET Internet Security deneme sürümü kurdum ve beğenirsem lisansını alırım. Öncelikle, bana biraz karmaşık geldi. Neyse ki ayarlardan kurcalayarak koruma düzeyini buldum ve ortaya çektim. RAM kullanımı olarak gerçekten çok iyi, hiçbir etkisi olmuyor. Fakat, uygulama içinde yoksay butonu var mı emin değilim. Oyun modunu açtığım için uygulama, ilgilenmeniz gerek diye turuncu uyarı veriyor. Oyun modu benim işime yarayacağı için açık tutacağım. Nasıl yoksayarım ve ayarlar nasıl olmalı?

ESET.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Utan utan profil fotoğrafın Avast 😁
Basit guncelleden guncellersin. Taramada derinlemesine temizliği yönetici olarak tam tarama yaparsın ama çok da önerilmiyor ESET.
ESET internet Security deneme sürümü kurdum ve beğenirsem lisansını alırım. Öncelikle, bana biraz karmaşık geldi. Neyse ki ayarlardan kurcalayarak koruma düzeyini buldum ve ortaya çektim. RAM kullanımı olarak gerçekten çok iyi hiçbir etkisi olmuyor. Fakat, uygulama içinde yoksay butonu var mı emin değilim. Oyun modunu açtığım için uygulama, ilgilenmeniz gerek diye turuncu uyarı veriyor. Oyun modu benim işime yarayacağı için açık tutacağım. Nasıl yoksayarım ve ayarlar nasıl olmalı?

Eki Görüntüle 1050356

Ama Avast Premium da kullanabilirsin, kullandıkça da cozersin.

Utan utan profil fotoğrafın Avast 😁
Basit gunceleden guncelersin taramada derinlemesine temizliği yönetici olarak tam tarama yaparsın ama çok da önerilmiyor ESET.

Neden önerilmiyor? Kötü bir program ise kullanmayacağım ama hoşuma gitmedi değil. Uygulama içinde yoksay butonu var mı?

Yok, yoksay butonu ayarını yapacaksın ama Kaspersky, Avast, Bitdefender hem daha ucuz hem daha kullanışlı hem daha iyi.

Neden önerilmiyor? Kötü bir program ise kullanmayacağım ama hoşuma gitmedi değil. Uygulama içinde yoksay butonu var mı?
ESET çok önerilmiyor, WhatsApp'ı bile false positive algılayıp telefonumdan istemediğim halde sildi.

Rehberi paylaşılmış hocam, bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı