Çözüldü Eset Kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.. Yardım edin ya vallaha kaç gündür uğraşıyorum kalkmadı lanet program.. Eseti silmeye çalıştım sildim herhalde ama dosyalar ve görev yöneticisi'ne baktığımda hala duruyor ben bu dosyaları nasıl silebilirim yani eset ile ilgili her şeyi nasıl silebilirim.. Lütfen yardım edin ya.. Şimdiden teşekkürler..

Klasörü silmek istediğimde:

system.PNG

Dosyasına girip silmek istediğimde:

dosya.PNG

Görev yöneticisi üzerinden görünüm:

eset.PNG

Görevi kapatmaya çalışıyorum:

görev.PNG

Çözüm
Bilgisayara giriş ders 101: programlarımızı kafamıza göre silerek kaldırmıyoruz. Her şeyin bir yöntemi var!

Programlar, Uygulamalar ve Özellikler altından kaldırılır! Oraya gireceksin ve Eset'i seçip kaldır diyeceksin. Örneğin:

1537515283048.png

Eğer orada bir girdi yoksa kendi kaldırma aracını kullanabilirsin:

Ayrıca seni biraz kafanı çalıştırmaya davet ediyorum. Bir güvenlik yazılımını elini kolunu sallaya sallaya kaldırabilirsen o güvenlik yazılımının esprisi kalır mı? Bi' düşün bunu...
Oha, sen deyince fark ettim. Yuh ya.

Ya abicim bu nasıl bir kafadır, amacın nedir senin? Sistemi çöplüğe çevirmişsin, sonra da Windows 10 yavaş diye laf edersiniz ha. Şaka gibi.

Ben bu konudan anlamıyorum. Birden fazla virüs programı olunca ne oluyor ve virüs programı neden kullandıktan sonra silinmeli yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı