ESET koruması kendi kendine devre dışı kalıyor

Nereden çıkarıyorsunuz crackli olduğunu bir anlasam. Az önce de orijinal kullandığımı söyledim.
Servis sağlayıcılarını yönet dediğimde şu andaki durum bu. Gördüğünüz gibi Defender taraması bile kapalı. Bildirimi de görmediğim için savunmasız kalma endişesi yaşıyorum. Tesadüfen gördüm. @24099
Böyleyse sorun yok. O bildirim ara sıra çıkar, kontrol edince böyle gösteriyorsa sıkıntı yok. Aynı şekilde antivirüsün kendisinden de kontrol edin açık mı diye. Açıksa problem yok.

Böyleyse sorun yok. O bildirim ara sıra çıkar, kontrol edince böyle gösteriyorsa sıkıntı yok. Aynı şekilde antivirüsün kendisinden de kontrol edin açık mı diye. Açıksa problem yok.
Kontrol ettiğimde öyle görünmüyordu işte. ESET uygulamasını açtığımda sorun yoktu, korunuyorsunuz diyordu. Bende uygulama üzerinden korumayı devre dışı bırakıp, yeniden açtım. Sonra işte en son böyle görünüyor. Şimdi 20H2 güncellemesini yaptım, bir süre de güncel sürümde takibini yapacağım bu durumun.

Ben çok memnunum herhangi bir yavaşlatma söz konusu değil ve yeterli seviyede koruyor. ESET artık bundan 10 sene önceki ESET değil. Özellikle Internet Security paketi bana göre en iyilerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı