ESET nasıl kaldırılır?

Ben 2006 yılından itibaren bilgisayar kullanıyorum, Denetim Masasının yetersiz kaldığını hiç görmedim. %temp% ve temp klasöründen de silersen hiç bir kalıntısı kalmaz.

Soru işareti koymadan önce boşluğu düzeltirseniz iyi olur. "temp" klasörleri çöp ve kalıntı dosyalardır. 3-5 ay temizleme nasıl yer açılır bilgisayarında. Dene ve gör, recent ise son ziyaret ettiğin dosya ve klasörleri gösterir. Eski zaman kullanman doğru olabilir ama bilgin doğru değil dostum

Bakın şöyle anlatayım Windows gibi bir işletim sistemin de yapılan hiç bir işlem %100 güvenli değildir buna bağlı olarak program kaldırma gibi bir işlem de yeterli ve güvenli değildir. Yani kalıntılar bir şekilde bir yerlerde örneğin regedit de kalabilir. Bu program kaldırma işlemi her uygulama için geçerli değildir . Özellikle GPU driver , antivirüs gibi programlar kaldırılırken kalıntılar kalabilir.

Ben %100 güvenli demedim ki, harici program kullanmanızı yine de önermem. Yukarıda dediğim gibi "temp" klasörlerini temizlerseniz kalıntı kalmayacağını düşünüyorum.

Konu sahibi arkadaşım eğer aklında soru işaretleri kaldıysa bilgisayarını WinHex ile temiz bir formatla. Detayları anlatırım ancak baya uzar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı