Eset Nod 32 7 mi Kaspersky 2013 mü kurayım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samet67671

Kilopat
Makaleler
25
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Nod 32 7 mi kurayım, kaspersky 2013 mü ? Kaspersky 2013 kursam kasar mı ? İşlemci intel e5200 ram 3 gb.

Kaspersky kur ama pc yavaşlar.

- - - Güncellendi - - -

Nod 32 kurma onun yerine MSE daha iyi.

Eset uzun süre kullandım. Çok eleştireni de var çok öveni de var. Ben gayet memnundum. Eğer Eset kullanacaksanız Nod32 değil Eset Smart Security kurun ki tam koruma olsun. Zaten hep söylerim antivirüsün adından çok güncel olup olmadığı önemlidir.

İkisi arasından Kaspersky'i öneririm ama ESET de kötü bir antivirüs değil. Zamanında crack'li kullananlar kötü olduğunu düşünüyor genelde.

Satın alıp lisanslı kullanacaksan Eset fena değildir aynı şekilde Kaspersky Eset'e göre biraz daha ağır olmasına rağmen daha güçlü bir yazılımdır. Fakat oradan buradan lisans girersen sadece boş güncellemeler alır , sistemini hiç bir şekilde koruyamazsın. Satın almayacaksan Free AV kullanmalısın.

Ayrıca MSE hiç bir zaman Eset'ten iyi olamaz. Hatta MSE diğer adıyla Windows Defender gerek veritabanı, gerek koruma ve temizleme teknolojisinde çok vasat bir yazılımdır.

Kaspersky ile esti karşılaştırmak bir kere hata :) Eset'in geçmişi zaten kötü bunu kullandığım bile yok bu yüzden mse ile bir tutuluyor :)
Eset yerine avira kur daha iyi(Free kullanacaksan).
Kaspersky kursam kasar mı ? bu soruya ne cevap verileceğini biliyorsun ancak yine de soruyorsun :) Kapersky evet çoğu sistemde iyi olsa bile kasma olayları bulunmaktadır. Sistem ayırt etmez sistemi en iyi korumak için her zaman açık görev halindedir.

Eset kurarsan sıkıntı yaşamazsın. Güncel tuttuktan sonra sorun olmaz. Kaspersky sürekli aktif olduğundan pc'yi kasabilir.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki Norton İnternet Security sistemi zorlar mı, kasma yapar mı?

Peki Norton İnternet Security sistemi zorlar mı, kasma yapar mı?

Hayır, ben Kaspersky İnternet Security'de zorlanmadım. Norton, Kaspersky'dan daha hafif birde.
Norton 360 kullanıyorum şuan en rahatı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı