ESET Security'den kaçan virüs olabilir mi?

ESET premium ile kapsamlı taramayı yönetici olarak yaptım.
Bir tehdit yok dedi fakat buna rağmen bir virüs olabilir mi?
Çok gelişmiş bir virüs değilse kaçmaz diye düşünüyorum.

ESET premium ile kapsamlı taramayı yönetici olarak yaptım.
Bir tehdit yok dedi fakat buna rağmen bir virüs olabilir mi?

Merhaba,

Yeni nesil virus programları taramalarda büyük virusleri hızlı bir şekilde yakalar, en fazla daha kimseye bulaşmamış bir virus varsa yakalamaz, oda çok mümkün değil, öyle bir virus varsa da sana helal olsun büyük başarı :D

Size tavsiyem kaspersky premium kullanmanız. Youtube da can değer diye bir yazılımcı var. Onun antivirüslerle alakalı faydalı bir videosu var onu da izleyebilirsiniz. Özet olarak anlatmak gerekirse her yıl zorlu testler uygulanıyor av lere. Ve en güçlü korumayı sağlayan, en düşük fire veren kaspersky. Hatta videoyu izlerseniz orada her yıl yapılan test raporlarının linkine ulaşabilirsiniz. Ama tabii ki en güzel korunma yöntemi sürekli güncel kalmak. Bundan kastım şu: bir markaya saplantılı kalmamak gerek. Çünkü zamanın ne getireceği belli olmaz. Belki yarın diğeri öne geçer. Bu sebeple abonelik aldığınız zaman 1 yıllık alıp her yıl yapılan test raporlarını inceleyerek geçiş yapabilirsiniz. Fakat şu ana kadar dünyanın en iyi ev kullanıcısı av si kaspersky olduğu için size de öneririm. Şu an ben de premium kullanıyorum ve gerçekten güvende hissettiriyor. (Ayrıca farklı yazılımlar kullanmak önemli bir diğer korunma yöntemi tabii ki)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,

Yeni nesil virus programları taramalarda büyük virusleri hızlı bir şekilde yakalar, en fazla daha kimseye bulaşmamış bir virus varsa yakalamaz, oda çok mümkün değil, öyle bir virus varsa da sana helal olsun büyük başarı :D

Onları da genelde imza veri tabanında olmasa bile davranışları itibarıyla yakalıyorlar fakat içi rahat etmesi için farklı araçlar kullanmakta fayda var.

Geri
Yukarı