ESET Smart Security Premium tarayıcıyı kapatıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba;
Bugün saçma sapan bir şeyler oldu bilgisayarımı Google Chrome'dan herhangi bir siteye giriş yapamıyorum kendini kapatıyor sürekli sitenin ismini yazıp entera bastığım anda direkt kapanıyor komple tarayıcı. Acaba tarayıcıdan mı diye düşündüm bu sefer de Microsoft Edge denedim gene onda da oldu dondu kapandı. Sonra bilgisayarımda virüs programı ESET'i sildim düzeldi. ESET'i tekrar yükledim bu sefer sorun yoktu ama ayarları kurcalarken şimdi resimlerini ekleyeceğim alt kısma ayarlar - güvenlik araçları kısmında tüm tarayıcıların güvenligini sağla ayarı var onu kapatmıştım ki uzun zamandır da öyle kullanıyorum. Bu sefer tekrar yüklediğimde ESET'i haliyle açık geldi bahsettigim ayar sitelere girebiliyordum atmıyordu ayarı kapattım tekrar atmaya başladı bu sizce bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olabilecek var mı? Sürekli açık kullanmak istemiyorum ayarı tarayıcıyı yeşil renkte çerçeveye alıyor düzeltemiyorum.

Dosya Ekleri

• 125.png
    125.png
    509,1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Üstteki çark'a benzeyen yere tıklayıp "Yapılandır" diyin. Resimdeki işaretli yeri kapatıp bilgisayarı yeniden başlatın. Yeşil çerçeve çıkmayacaktır.

Adssssız.png

Geri
Yukarı