Eset vs Kaspersky

Kaspersky vs Eset

• Oy verenlerin toplamı
    34

Emre Erçetinn

Hectopat
Daha fazla  
Antivirüs yazılımı satın alacagım, ikisi arasında arasında kaldım. Hangisini almaliyim?

Kaspersky kullanıyorum ve öneririm. Alternatif olarak Bitdefender da olabilir.

Kaspersky, Eset'e göre biraz daha iyidir, kesinlikle onu al. Ayrıca Eset de iyi bir yazılımdır, şahsen kendisini 8 yıl kullandığım için biliyorum.

Bitdefender ve Norton yazılımlarını kullandım. Norton kendi bilgisayarınızı bile size yabancılaştıracak kadar güvenlik denetimi yapıyor bu yüzden severim fakat hantal bir sistemin kullanacağı uygulama değil.

Bitdefender çok pratik fazla baş ağrıtmayacak bir program ayrıca sisteme etkisi yani performansa etkisi neredeyse yok gibi, en lazım olduğu an öne çıkar.

Başlığı açılan iki marka arasında bir fikrim ve bilgim yok ama Bitdefender ve Norton öneririm.

Benim için önemli olan İnternet Koruması İnternet ten gelen saldırıları falan engellemesi gerek Kaspersky mi diyorsunuz.

Sophos'a göz atmanı öneririm. İnterceptx bileşeni ile birlikte her türlü koruma sağlar.

Kaspersky yükledim hepinize teşekkürler şimdilik bir sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…