eSIM'li ve Wi-Fi'li Huawei saat önerisi

@Dorzi hocam destekleyen model varsa bilmiyorum. Bir de Huawei saatler, sadece Huawei telefonlarda tam fonksiyonel çalışıyor. Bu sebepten ötürü tavsiye etmem.

Bir tek iPhone kanadı eSIM'i destekliyor. Orada da sadece Turkcell tarafı en son 30 TL'ye ekstradan ücret alıp hizmeti sunuyordu. iPhone kullanmak istemediğimden Samsung tarafını bekliyorum. Normalde Watch'ların eSIM destekleyen modelleri var ancak TR'ye getirmiyorlar.

@Dorzi Watch 6 desteklemiyor. Watch 7'yi ben de bekliyorum.

Maalesef boşuna bekliyorsunuz. Samsung keyfinden e SIM olmayan saat getirmiyor Türkiye'ye. Vergiden dolayı fiyat katlanacağı için e SIM olmayan versiyon geliyor ülkemize. E-SIM olursa eğer Watch 7'de, fiyatı en az 15k olur.

Maalesef boşuna bekliyorsunuz. Samsung keyfinden e SIM olmayan saat getirmiyor Türkiye'ye. Vergiden dolayı fiyat katlanacağı için e SIM olmayan versiyon geliyor ülkemize. E-SIM olursa eğer Watch 7'de, fiyatı en az 15k olur.
Benim bildiğim kadarıyla bu saatlerde E SIM var ama TR de yok. Dediğiniz gibi yani. Mesela gidip yurt dışından alıp Türkiye'ye getirsek ne olur?

@berat3636 benim için şu an elzem değil. Yine de saat alacağım zaman eSIM önceliğim olacağından Samsung cihazları bekliyorum. Ancak yurt dışında Wi-Fi ve Cellular modelleri var. Dediğiniz gibi fiyat farkından dolayı getirmiyor olabilirler. Ancak bu satış modeli maalesef ki yanlış. Rakibin yapıyorken senin de bir aksiyon alman gerek.

Geri
Yukarı