Eşit ağırlık 100 bin zor mu?

Selam arkadaşlar, tam gaz TYT çalışmaya devam. Şu an henüz yeni konulardayım. Hedef EA 100k, imkansız mı?
Stres olmama gerek var mı? YBS bölümünü istiyorum. Zamanım bol, konu tekrarı ve soru çözümlerini yapıyorum. Fakat böyle bir endişem var, çok çalışan biri EA bölümünde karşılığını alır mı? Saygılar.

Çalışırsanız 100k değil 10k bile kolaydır. Ayrıca EA'da sayısala göre ekstra kolay diye hatırlıyorum o sıralara gelmek. Stres olmanıza falan gerek yok.

20 başlangıç için iyi. Kimseyi bu süreçte hocalarınız hariç dinlemeyin. 20 nete kötü diyenler olacak. En iyilerde oralardan başladılar.

Hocam ben 9'dayım ben de TYT'ye girsem 20-30 net yaparım. Herkes 0'dan başlar zaten.

Hhocam ilk 20 k yapalız biz, sana güveniyorum hocam.

Hocam 20 soru paragraf çözdüm. 18 doğru 2 yanlış iyi mi?

Çok kitap okurum. Sanırım sözel paragraf bilgim çok iyi ayrıca edebiyatım da iyi, mesela ilk psikolojik roman eylül biliyorum yani.

Sayısalım az olsa, sözelim iyi olsa yine de EA 50k gelir mi?

Hocam gelir mi gelmez mi değil bu işler. Çalışırsanız %100 gelir zaten. Ayrıca ben LGS'de 480 almıştım ve testlerde netlerime bakmıyordum genelde. Matematikte mesela denemede 18-19 yapıyordum ama testte 10 soruda 7-8 yapıyordum. Testler öğretir ve pekiştirir. Yanlış yapmadan test çözmenin bir anlamı yok.

Çalışırsanız 100k değil 10k bile kolaydır. Ayrıca EA'da sayısala göre ekstra kolay diye hatırlıyorum o sıralara gelmek. Stres olmanıza falan gerek yok.

Hocam ben 9'dayım ben de TYT'ye girsem 20-30 net yaparım. Herkes 0'dan başlar zaten.

Hocam gelir mi gelmez mi değil bu işler. Çalışırsanız %100 gelir zaten. Ayrıca ben LGS'de 480 almıştım ve testlerde netlerime bakmıyordum genelde. Matematikte mesela denemede 18-19 yapıyordum ama testte 10 soruda 7-8 yapıyordum. Testler öğretir ve pekiştirir. Yanlış yapmadan test çözmenin bir anlamı yok.
eyvallah hocam kıymetli yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Saygılar

Güncelleme arkadaşlar TYT 15-20 netten 32 nete çıkardım. 3 haftadır günde 20 soru paragraf çözüyorum.
Bugün TYT deneme çözdüm Türkçe 8'den 23.5 nete çıktı.
Sosyal ise 4'ten 9.5 nete çıktı. Vallahi hedeflerime bayağı iyi gidiyorum. Böyle giderse Türkçe 30 net kolay gelir, saygılar.

Ekran görüntüsü 2023-11-05 231056.png

Güncelleme AYT deneme çözdüm. Edebiyat 7 net, tarih 2 net.
TYT ise toplam 30 net oldu teşekkürler.

Son düzenleme:
Eyvallah hocam kıymetli yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Saygılar

Güncelleme arkadaşlar TYT 15-20 netten 32 nete çıkardım. 3 haftadır günde 20 soru paragraf çözüyorum.
Bugün TYT deneme çözdüm Türkçe 8'den 23.5 nete çıktı.
Sosyal ise 4'ten 9.5 nete çıktı. Vallahi hedeflerime bayağı iyi gidiyorum. Böyle giderse Türkçe 30 net kolay gelir, saygılar.

Eki Görüntüle 2004543

Güncelleme AYT deneme çözdüm. Edebiyat 7 net, tarih 2 net.
TYT ise toplam 30 net oldu teşekkürler.

Aynı ben

Yeni konular

Geri
Yukarı