Eşit ağırlık için ilk 50 bin zor mu?

Bu sene mezunum temelim kötü o yüzden sıfırdan başlayacağım eşit ağırlıktan hazırlanacağım iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü için hedefim ilk 50 bine girmek düzenli çalışarak yapılabilir mi?
Gerçekten isteyerek çalış ilk 10000'e girersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşitte önemli olan AYT Mat. Tm ciler genel olarak matematikte zorluk çekiyorlar. Matematik netlerin iyi olursa kazanırsın.

Ben günlük ortalama 3, 4 saat çalışıyorum sence nasıl ders çalışmalıyım biraz taktik verebilir misin rica etsem :)

Edebiyat da benim hocam ve rüştü hoca kanallarını kullanabilirsin. TYT AYT mat da bıyıklı matematik kanalını kullanabilirsin. Günde 20 soru paragraf çöz. Fazla paragraf çözme 20 çöz ama her gün çöz. Paragrafta süreklilik önemli. Problem de çöz. Sabahları erken kalkabilirsin örnek olarak 9.30 yatıyorsan 5.20 gibi kalk. Minimum 7 saat uyu. Sabah paragraf çöz ve diğer derslerine çalış.
Geometri için kenan kara iyi.
Ve soru bankası bitir.
Gün içi ders programını kendine göre ayarla. Hangi dersleri kaç saat çalışacaksın vs.

Sosyal medya hesabın varsa kapat ya da girme. Belki zor gelebilir ama YKS'ye 250 gün var. Zaman çok hızlı geçiyor.
Okuldaki hocalarından da destek alabilirsin.

Edebiyat da benim hocam ve rüştü hoca kanallarını kullanabilirsin. TYT AYT mat da bıyıklı matematik kanalını kullanabilirsin. Günde 20 soru paragraf çöz. Fazla paragraf çözme 20 çöz ama her gün çöz. Paragrafta süreklilik önemli. Problem de çöz. Sabahları erken kalkabilirsin örnek olarak 9.30 yatıyorsan 5.20 gibi kalk. Minimum 7 saat uyu. Sabah paragraf çöz ve diğer derslerine çalış.
Geometri için kenan kara iyi.
Ve soru bankası bitir.
Gün içi ders programını kendine göre ayarla. Hangi dersleri kaç saat çalışacaksın vs.

Sosyal medya hesabın varsa kapat ya da girme. Belki zor gelebilir ama YKS'ye 250 gün var. Zaman çok hızlı geçiyor.
Okuldaki hocalarından da destek alabilirsin.
Teşekkür ederim, paragraf zaten hergün çözüyorum sözel dersler iyi fakat matematikte biraz sıkıntı yaşıyorum onu da halledersem yaparım gibi. Açığa geçtim dershaneye gidiyorum, hedef ilk 50k inşallah gelir

Geri
Yukarı