Eşit ağırlıktan sayısala geçilmeli mi?

YBS okuyabilirsin bence. EA'dan devam edebilirsiniz. Yazılım mühendisi olmak için illa okumak lazım değil, ekonomi, iktisat vs. de olabilir. İyice düşünün.
Bu yıl kaç sıralama yaptınız?

YBS okuyabilirsin bence. EA'dan devam edebilirsiniz. Yazılım mühendisi olmak için illa okumak lazım değil, ekonomi, iktisat vs. de olabilir. İyice düşünün.
kb mesajınıza cevap veremedim bu sene ki sıralamam cidden çok kötü tekrardan hazırlanmak istiyorum bakalım

eğer önü açık olursa psikoloji veya avukatlık düşünüyorum

@VoidGlaxo hukuğun önümüzdeki senelerde bitebileceğine inanmıyorum. Hatta öyle bir konumda var linkinide eklerim. Ama yukarıda bahsedildiği gibi üniversite çok önemli bir faktör.

@VoidGlaxo hukuğun önümüzdeki senelerde bitebileceğine inanmıyorum. Hatta öyle bir konumda var linkinide eklerim. Ama yukarıda bahsedildiği gibi üniversite çok önemli bir faktör.
tamamdır yardımınız için teşekkürler

Aslında biraz okumak istediğin bölüme de bağlı. Sen gidip mühendislik okumak istiyorsan eşit ağırlık çalışman da olmaz. Benim tavsiyem, AYT Matematiği çok iyi tutup sınavda biraz da Sosyal 1 ve Edebiyat çözersin. Baktın, sayısaldan da bir şey olmuyorsa eşit ağırlıktan tercih yaparsın.

Geri
Yukarı