Eski ama hala oynanabilir oyunlar listesi

Teşekkür ederim hocam evet unuttuğum oyunlar var ama bazılarını oynamadığım için yazmadım.

Steam indiriminde almıştım classic olanı ilk görevde delirdim ya bir mod falan yok mu acaba şu araç handlingi için.

Mükemmel oyun soluksuz bitirmiştim ya

Postalı nasıl sıkılmadan oynayabiliyorsunuz hocam ya.

Hocam Postal serisi çok zevkli bi' seri ya aslında, değeri bilinmese de harbiden uzun saatlerce oynanılabilecek bir oyun serisi. Özellikle ilk oyunun vahşetini vs. söylememe gerek yok. Onun dışında diğer oyunları vakit geçirmelik eğlenceli oyunlar 😀.

@Isenea Dieur Has, Ubisoft oyunları kötü değil, kötü olduğunu söylemiyorum. Zamanında yapılmayan konseptte oyun yapıp oyuncuların ilgilerini çekmeyi başardılar ancak artık bu olmuyor. Millet Ubisoft oyunlarının yüzünü görmek istemiyor artık. Son oyununun puanı bile 77 idi. Gerisini siz düşünün.

Steam indiriminde almıştım classic olanı ilk görevde delirdim ya bir mod falan yok mu acaba şu araç handlingi için.
Bug fix modu var ama sürüş mekaniği malesef değişmiyor. O yüzden Def oynamakta fayda var, oyun mükemmel ötesi olmuş.

Hocam Postal serisi çok zevkli bi' seri ya aslında, değeri bilinmese de harbiden uzun saatlerce oynanılabilecek bir oyun serisi. Özellikle ilk oyunun vahşetini vs. söylememe gerek yok. Onun dışında diğer oyunları vakit geçirmelik eğlenceli oyunlar 😀.

2.oyunu oynarken bayağı sıkmıştı vallahi beni :D

Saints Row 2
F.E.A.R
Vampire: The Masquerade - Bloodlines
S.T.A.L.K.E.R
Dragon Age
Dead space
GUN
Total War: Roma
Sims 2
SimCity
Tekken 3