Eski ama hala oynanabilir oyunlar listesi

Mafia 2 diyeceğim hala daha kendini oynattırıyor taş gibi oyun 4070 Ti sistemim oldu ama ben yine de vazgeçmedim %100 başarım bile yaptım.

Taş gibi oyun ister NASA PC olsun bende yine oynarım GTA 5 bitirdim bir daha yüzüne bakmadım ama Mafia 2 öyle mi tekrar tekrar oynanıyor.

Birkaç oyun da benden olsun:

-Black Ops serisi (1, 2 ve 3.)
-Heavy Rain.
-Hitman: Blood Money ve Absolution.
-Mass Effect Legendary Edition.
-NieR: Automata.
-Portal serisi.
-Postal serisi.
-Shank 1 ve 2.
-The Messenger ve CARRION.
-Yeni Wolfenstein serisinin tüm oyunları.
-GTA 4 ve GTA 5.
-Kesinlikle ama kesinlikle Batman: The Arkham Collection. İçinde tüm Batman oyunlarını bulunduran bir paket.
-Crysis (Remastered paket) serisi.

Need for Speed Most Wanted 2005 de eklemeden geçmeyeyim oynanış olarak hala daha çok iyi her şeyiyle taş gibi.

Birkaç oyun da benden olsun:

-Black Ops serisi (1, 2 ve 3.)
-Heavy Rain.
-Hitman: Blood money ve absolution.
-Mass Effect legendary Edition.
-NieR: Automata.
-Portal serisi.
-Postal serisi.
-Shank 1 ve 2.
-The Messenger ve carrıon.
-Yeni Wolfenstein serisinin tüm oyunları.
-GTA 4 ve GTA 5.
-Kesinlikle ama kesinlikle Batman: The Arkham Collection. İçinde tüm Batman oyunlarını bulunduran bir paket.
-Crysis (Remastered paket) serisi.

İlk Arkham oyunlarındaki optimizasyon sorunları yüzünden oynayamamıştım ve bu yüzden yazmamıştım listeye teşekkür ederim.

Far Cry 1, günümüz için oldukça eski kalıyor. Far Cry serisi oynamak istiyorsanız üçüncü oyunundan başlamalısınız ve bana göre de zaten serinin son oyunu. Malum, Ubisoft abimiz tekrar işinin cılkını çıkardığı için serinin son oyunu.

Far Cry 1, günümüz için oldukça eski kalıyor. Far Cry serisi oynamak istiyorsanız üçüncü oyunundan başlamalısınız ve bana göre de zaten serinin son oyunu. Malum, Ubisoft abimiz tekrar işinin cılkını çıkardığı için serinin son oyunu.

Ubisoft o kadar kaliteli bir firma ki; yaptığı tek oyundan daha sonrasında yüzlerce yapabilir. O kadar kaliteli oyunlar yapar 😎.

İşin şakası bir yana bir dönem Ubisoft için söylediğim bu doğruydu ama sonrası mâlum bildiğiniz gibi..

Yeni konular

Geri
Yukarı