Eski apartmana fiber hat nasıl çektirilir?

maxximaster

Centipat
Mahallemize bir sürü yeni apartman yapıldı ve Türk Telekom bu apartmanlara vermek için sokağa fiber altyapı döşedi fakat bizim bina 10 yıllık biz de başvurursak fiberi apartmanımıza çekerler mi yoksa HiperNet'e mahkum muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum "HiperNet" zaten fiber altyapı demek değil mi?
Türk Telekom'u arayarak bilgi alabilirsin ben daha geçen hafta altyapım hakkında bilgi aldım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_26.png
    Screenshot_26.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Mahallemize bir sürü yeni apartman yapıldı ve Türk Telekom bu apartmanlara vermek için sokağa fiber altyapı döşedi fakat bizim bina 10 yıllık biz de başvurursak fiberi apartmanımıza çekerler mi yoksa HiperNet'e mahkum muyuz?
Bizim bina 12 yıllık fiber var Turkcell'de 100mbbit alıyoruz. Binanız çok eski değil.
Dostum "HiperNet" zaten fiber altyapı demek değil mi?
Türk Telekom'u arayarak bilgi alabilirsin ben daha geçen hafta altyapım hakkında bilgi aldım.
Hocam demin etiket attım geldi mi ?

Son düzenleme:
Fiber altyapı geldi ama binaya gelmediyse, bir dilekçe yazıyorsun ve fiber geldiği takdirde fibere geçmek isteyenlerin imzasını alıyorsun bir yüzdesi var onu geçerse. Türk Telekom ücretsiz fiber çekmek zorunda.

Fiber altyapı geldi ama binaya gelmediyse, bir dilekçe yazıyorsun ve fiber geldiği takdirde fibere geçmek isteyenlerin imzasını alıyorsun bir yüzdesi var onu geçerse. Türk Telekom ücretsiz fiber çekmek zorunda.

Apartmanımızda 4 daire var korkum şu ki apartmanda az daire var diye dikkate almayacakları.
Fiberin binanın eskiliği ile bir alakası yok. Siz müdürlüğe gidin başvurunuzu yapın. Yaparlarsa şansınıza.
müdürlüğe gittik gittiğimizde hangi birimle konuşacağız ve tam olarak nediyeceğiz birkere gittik müdürlüğe fiber pakette internet istiyoruz dedik adresimize baktılar altyapı uygun değil deyip yolladılar amacımız zaten altyapı mahallemizde var ve binaya çekin demekti

Geri
Yukarı