Çözüldü Eski Atari Oyunu Battle City Steam'de Var Mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Mersin
Arkadaşlar merhaba, küçüklüğümde ataride çok oynardım Battle City oyununu, acaba Steam'de ya da herhangi başka bir platformda bu oyun veya buna benzer herhangi bir oyun var mı bildiğiniz? Özlem gidermek için alayım diyorum. Bahsettiğim oyun bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba, küçüklüğümde ataride çok oynardım Battle City oyununu, acaba Steam'de ya da herhangi başka bir platformda bu oyun veya buna benzer herhangi bir oyun var mı bildiğiniz? Özlem gidermek için alayım diyorum. Bahsettiğim oyun bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Emu kurabilirsin.

O kadar oyunun icinde aradiginiz oyun yok gibi görünüyor :(

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Eğer ihtiyacı olan varsa Youtube'ta bir kurulum rehberi de buldum:

Bu şekilde oynayabiliriz. @Silinen üye teşekkür ederim.

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Eğer ihtiyacı olan varsa YouTube'ta bir kurulum rehberi de buldum:

Bu şekilde oynayabiliriz. @Silinen üye teşekkür ederim.

Hocam PSP emu de güzel.
God of War efsane oluyor.

Geri
Yukarı