Eski basım test kitabı çözülür mü?

Roofdoor

Hectopat
Merhabalar. Elimde eski 345 yayınlarının TYT matematik soru bankası var ama 2020 YKS için yapılmış, 2019 basımlı. Ben 2022 YKS hazırlanıyorum. Çok farkeder mi eski olması acaba?

Elinde varsa çöz ama ayrıca 2022 için basılmış almanı da öneririm. Tabii ki elindekileri de kullanmanda fayda var.

2018 model var bende, arkadaşta ise 2021. Üç beş sayfada bir değiştirilmiş bir soru oluyor onun haricinde fark yok. Siz düşünün.

Merhabalar. Elimde eski 345 yayınlarının TYT matematik soru bankası var ama 2020 YKS için yapılmış, 2019 basımlı. Ben 2022 YKS hazırlanıyorum. Çok farkeder mi eski olması acaba?

Ne kadar eskibolduna bağlı onceden islem dayaliydi şimdi coğu mantik eskiden fende falan islem soruuodu simdi bir paragraf koyuyor islem az mantik cok.

Ne kadar eskibolduna bağlı onceden islem dayaliydi şimdi coğu mantik eskiden fende falan islem soruuodu simdi bir paragraf koyuyor islem az mantik cok.
Şimdiki sorularda işlem paragrafa gizleniyor eski tipten 1 çözeceksen yeniden 5 çözmen gerekiyor. İşlem bir zaman sonra hızlıca yapılıyor ama mantığı ne kadar geliştirirsen o kadar faydana sınırı yok.

Geri
Yukarı