Oyun Eski bilgisayar için oyun önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki oyunların %90 nı çalıştırır. Denemeni öneririm.

Merhaba, bu hafta tatil olduğu için her gün evimde olmayacağım. Masaüstü bilgisayarı da taşımak istemediğim için 14-15 yıllık bir bilgisayar kullanacağım. Fakat hangi oyunları yüklemeliyim bilmiyorum çünkü 10 yıl önce en az 3 defa bilgisayarın çökmesini sağlamıştım.
Sistem özelliklerini tam bilmiyorum fakat bilgisayarın model adı VG-NS31st
Ekran kartı ATI Radeon HD 3430.
4 GB RAM.
Intel Duo işlemci.

Öncelik olarak kotor yükledim, GTA 3, San Andreas ve Vice City, daha sonra Mafia yükleyeceğim. Önerilerinize açığım.

Far Cry 3 o olmazsa 2.oyun biraz eski gelebilir ama atmosfer olarak şahane bir oyun Hotline Miami 1 ve 2 deneyebilirsin sistem rahat açar zor ama o kadar da zor değil keyif veren bir oyun Borderlands 2 deneyebilirsin Batman eski oyunları deneyebilirsin Mafia 2 veya 1 Call of Duty 2 dene ayrıca kaldırıyorsa Call of Duty Modern Warfare ile Modern Warfare 2 deneyebilirsin eğer kontrollerine alışabilirim diyorsan Devil May Cry 3 ile 4 deneyebilirsin (eski sürüm olanlar 2006 ve 2008 hali)

Far Cry 3 o olmazsa 2.oyun biraz eski gelebilir ama atmosfer olarak şahane bir oyun Hotline Miami 1 ve 2 deneyebilirsin sistem rahat açar zor ama o kadar da zor değil keyif veren bir oyun Borderlands 2 deneyebilirsin Batman eski oyunları deneyebilirsin Mafia 2 veya 1 Call of Duty 2 dene ayrıca kaldırıyorsa Call of Duty Modern Warfare ile Modern Warfare 2 deneyebilirsin eğer kontrollerine alışabilirim diyorsan Devil May Cry 3 ile 4 deneyebilirsin (eski sürüm olanlar 2006 ve 2008 hali)

Modern Warfare derken eski olanlardan bahsediyorum.

Mindustry diye bir oyun var Minecraft tarzı ama daha komplike ve uzayda geçen versiyon denilebilir. Seçtiğiniz gezegende başlayıp maden falan kasıyorsunuz. 5 dakikada bir tur başlıyor ve her tur sayısı artarak yaratık Base'e ulaşmaya çalışıyor. Savunma hattı falan dizip durduruyorsunuz. Oyun 90 MB ve aynı internet ağına bağlanıp çevrimiçi oynanabiliyor. Ya da zerotier One programı ile siz server kurup uzaktaki arkadaşınızı bu Server'a bağlayabilirsiniz.

Bir yerden sonra mimar sinana dönüşmeniz gerekiyor boruları rayları çok iyi ayarlamanız gerek dalga olarak yükseldikçede kanser eden bir oyun bana kalırsa.

Merhaba, bu hafta tatil olduğu için her gün evimde olmayacağım. Masaüstü bilgisayarı da taşımak istemediğim için 14-15 yıllık bir bilgisayar kullanacağım. Fakat hangi oyunları yüklemeliyim bilmiyorum çünkü 10 yıl önce en az 3 defa bilgisayarın çökmesini sağlamıştım.
Sistem özelliklerini tam bilmiyorum fakat bilgisayarın model adı VG-NS31ST
Ekran kartı ATI Radeon HD 3430
4 GB RAM
Intel Duo işlemci

Öncelik olarak Kotor yükledim, GTA 3, San Andreas ve Vice City, daha sonra Mafia yükleyeceğim. Önerilerinize açığım.
Kanka Resident Evil 4 2005 versiyon süper olur 40-60fps dene pişman olmazsın

Dead Cells'i tost makinasına yüklesek gene kaldırır hocam. İndirip gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Sistem özelliklerini tam bilmiyorum fakat bilgisayarın model adı VG-NS31st
Ekran kartı ATI Radeon HD 3430.
4 GB RAM.
Intel Duo işlemci.

Öncelik olarak kotor yükledim, GTA 3, San Andreas ve Vice City, daha sonra Mafia yükleyeceğim. Önerilerinize açığım.

Fallout shalter öneririm Steam de ücretsiz
Hotline Miami 1 ve 2

Sistem özelliklerini tam bilmiyorum fakat bilgisayarın model adı VG-NS31ST
Ekran kartı ATI Radeon HD 3430
4 GB RAM
Intel Duo işlemci

Öncelik olarak Kotor yükledim, GTA 3, San Andreas ve Vice City, daha sonra Mafia yükleyeceğim. Önerilerinize açığım.

Mount and Blade Warband

Yeni konular

Geri
Yukarı