Oyun Eski bilgisayar için oyun önerisi

Merhaba, bu hafta tatil olduğu için her gün evimde olmayacağım. Masaüstü bilgisayarı da taşımak istemediğim için 14-15 yıllık bir bilgisayar kullanacağım. Fakat hangi oyunları yüklemeliyim bilmiyorum çünkü 10 yıl önce en az 3 defa bilgisayarın çökmesini sağlamıştım.
Sistem özelliklerini tam bilmiyorum fakat bilgisayarın model adı VG-NS31ST
Ekran kartı ATI Radeon HD 3430
4 GB RAM
Intel Duo işlemci

Öncelik olarak Kotor yükledim, GTA 3, San Andreas ve Vice City, daha sonra Mafia yükleyeceğim. Önerilerinize açığım.
Godfather 2
M&b warband
Castelvania the lords of shadow 2
Deadpool
Dead rising 2

Bence manga oku acayip sarıyor evde her türlü oyunu oynatacak sistem var hatta Harry Potter son çıkan oyunu yeni bitirdim ama genellikle manga okuyorum novel sarmiyor resimsiz diye ama manga güzel tavsiye ederim.

Merhaba, bu hafta tatil olduğu için her gün evimde olmayacağım. Masaüstü bilgisayarı da taşımak istemediğim için 14-15 yıllık bir bilgisayar kullanacağım. Fakat hangi oyunları yüklemeliyim bilmiyorum çünkü 10 yıl önce en az 3 defa bilgisayarın çökmesini sağlamıştım.
Sistem özelliklerini tam bilmiyorum fakat bilgisayarın model adı VG-NS31ST
Ekran kartı ATI Radeon HD 3430
4 GB RAM
Intel Duo işlemci

Öncelik olarak Kotor yükledim, GTA 3, San Andreas ve Vice City, daha sonra Mafia yükleyeceğim. Önerilerinize açığım.
BioShock 1 ve 2'yi deneyebilirsin. Galiba şu an indirimde, tüm seri 19tl.
Fallout New Vegas'ı da öneririm, uzun süre oynayabilirsin.

Cuphead, Terraria veya akıl sağlınızı yitirmek için geometry dash oynayabilirsiniz şahsen zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.

Geri
Yukarı