Eski bilgisayara USB ile format atma

qmer58

Yoctopat
Daha fazla  
Harddiske hiçbir işletim sistemini kuramıyorum. Flash'a Rufus ile farklı işletim sistemleri yükleyip denememe rağmen bu sorun çözülmedi. Flashı görüyor, flashtan açmaya çalıştığımda siyah ekran yanıp yanıp sönüyor açılmıyor. Başka yöntemlerde denedim sonuç aynıydı. Hard diski başka PC'ye takıp işletim sistemini yükledim tekrardan siyah ekran yanıp sönme olayı oldu. Bir çözüm bulamadım.
Not: BIOS ayarlarında herhangi bir sorun yok olması gerektiği gibi yapılı.

Son düzenleme:
O ekranda bekleyeceksiniz, kendi haline bırakın cihazı, kuruluma geçecek farklı pcde harddiske yükleme yaptığım halde yine de ekran yanıp söndü yine açılmadı ne kadar beklemem gerekiyor bek
uzun süre mi beklemem gerekiyor peki bir başka şey diğer pcde yüklediğim işletim sisteminde neden aynı siyah ekran aldım.Daha önceden aynı pcye windows 10 yüklemiştim yine diğer pcden yardım alarak böyle bir yol izlemiştim.

Core Duo'lu laptopta bile en fazla 1 dakika durmalı ama.
Sistem özellikleriniz nedir?
i5 2.nesil işletim sistemi ssd takılı

Uzun süre mi beklemem gerekiyor peki bir başka şey diğer PC'de yüklediğim işletim sisteminde neden aynı siyah ekran aldım. Daha önceden aynı PC'ye Windows 10 yüklemiştim yine diğer PC'den yardım alarak böyle bir yol izlemiştim.

i5 2.nesil işletim sistemi SSD takılı.

1 dakika bekleyin olmazsa Ventoy ile deneyin.

Uzun süre mi beklemem gerekiyor peki bir başka şey diğer PC'de yüklediğim işletim sisteminde neden aynı siyah ekran aldım. Daha önceden aynı PC'ye Windows 10 yüklemiştim yine diğer PC'den yardım alarak böyle bir yol izlemiştim.

Bazen bu şekilde oluyor, o ekranda yarım saat bekleyen sistemler gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı