Eski bilgisayardaki dosya ve oyunlar yeni bilgisayara geçirilebilir mi?

HamzaAts

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim eski bilgisayarımdaki HDD'mi yeni bilgisayara taktığımda oyunlarım ve dosyalarım geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem görecektir ama sistemdeki donanım değişikliği sebebiyle sürücüler çakışacaktır. Yani eski chipset sürücüsü ile yeni chipset sürücüsü çok büyük ihtimalle hataya sebep olup mavi ekran ve çökme gibi sorunlar yaşarsınız. Sistemdeki sürücüleri kaldırıp yeni donanımların sürücüleri kurarsanız problemi çözebilirsiniz.

Yani yeni bilgisayarda şu an M.2 SSD var içinde yeni Windows yüklü eski bilgisayardan SSD ve HDD'yi takacağım eski SSD de de Windows kurulu onu açarken BIOS'tan eski SSD'yi 1'e alacağım biraz karışık oldu ama sonuçta eski bilgisayarım yeni bilgisayarıma geçecek diye düşünüyorum bir hatam olmazsa.

Yani yeni bilgisayarda şu an M.2 SSD var içinde yeni Windows yüklü eski bilgisayardan SSD ve HDD'yi takacağım eski SSD de de Windows kurulu onu açarken BIOS'tan eski SSD'yi 1'e alacağım biraz karışık oldu ama sonuçta eski bilgisayarım yeni bilgisayarıma geçecek diye düşünüyorum bir hatam olmazsa.

Yaptığın şey doğru bir şekilde çalışır ancak Windows dosyalarını silmen gerebilir HDD de ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı