Eski bilgisayarımı gördükçe duygulanıyorum

yigiterensngl

Decapat
Daha fazla  
Eski bilgisayarımı görünce ne kadar eskiymiş diyorum, halbuki 2015'te çok iyiydi. Ne savaş oyunları oynardım. Şimdi açsa her şey güzel olacak ama, devir değişti maalesef. Her gördüğümde, her kapağını açtığımda ağlayasım geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
084.png

Eski bilgisayarımı görünce ne kadar eskiymiş diyorum, halbuki 2015'te çok iyiydi. Ne savaş oyunları oynardım. Şimdi açsa her şey güzel olacak ama, devir değişti maalesef. Her gördüğümde, her kapağını açtığımda ağlayasım geliyor.

O zaman her kapağını açtığında ağla :(

Eskiden 1 GB RAM vardı bilgisayarımda Chrome ve San Andreas açıp arkada Metin2 oynadığımı hatırlıyorum bota bırakıp San Andreas'a dönüyordum MP3 indirmeyi bilmediğim içinde YT'den açıyordum.
Bu dediklerim 2013 zamanı sanırım şimdi gene aynı PC ama içinde 4 RAM var Chrome bile açılmıyor doğru dürüst.

Ben de öyleyim, maalesef. Eski bilgisayarımda neler oynamistim oysaki, çocuklugum aklımda 🙂

Bende aynı ya GTX 950M vardı şimdi düşük ama o zaman bayağı iyiydi.

Eskiden 1 GB RAM vardı bilgisayarımda Chrome ve San Andreas açıp arkada Metin2 oynadığımı hatırlıyorum bota bırakıp San Andreas'a dönüyordum MP3 indirmeyi bilmediğim içinde YT'den açıyordum.
Bu dediklerim 2013 zamanı sanırım şimdi gene aynı PC ama içinde 4 RAM var Chrome bile açılmıyor doğru dürüst.

Eskiden PC'ler düşüktü ama kullandığımız uygulamalarda düşüktü şimdi Chrome 1GB RAM kullanıyor.

Kapağı açıyorum dandik fan sesini duyunca geri kapatıyorum.

İşin garip kısmı fanı da tamirci kendi eliyle yapmıştı.

Hocam nostalji ve geçmiş özlemi iyidir ancak her kapağını açtığınızda ağlamanız bir tık garip geldi :D

Geçen kasanın içini açtım anakartta bildiğin toz toprak tabakası vardı.
Sistem özellikleri:
İşlemci: Intel Pentium 4
Anakart: ASUS P5RD2-VM
Ekran kartı: Toshiba NVIDIA FX 5200 (128MB)
RAM: 2x128 DDR2
PSU: Aidata 300W
HDD: Seagate 64 GB

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230713-004730_Gallery.jpg
    Screenshot_20230713-004730_Gallery.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 48

Geri
Yukarı