Eski bilgisayarlar için Windows 7 vs Windows 8.1

ExecutioneR_

Kilopat
Makaleler
1
Ben bi konuda kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Her neyse benim bilgisayarım oldukça eski hatta sistem özelliklerimi de yazayım:

Screenshot_3.png

Ekran kartı:

Screenshot_2.png

Sizce Windows 7 mi kullanmalıyım, yoksa Windows 8.1 mi kullanmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bi konuda kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Her neyse benim bilgisayarım oldukça eski hatta sistem özelliklerimi de yazayım:

Eki Görüntüle 357488
Ekran kartı:

Eki Görüntüle 357489
Sizce Windows 7 mi kullanmalıyım, yoksa Windows 8.1 mi kullanmalıyım ?
Hiç bulaşma o taraflara. Windows 7 iyidir, kalsın.
10'a geçtim pişman oldum, 8.1'e geçtim pişman oldum. 7 de 5 yılda 1 sorun yaşarım, çok nadir. 8 veya 10'da ise sabah öğle akşam rutin bir şekilde sorunla uğraşıyorum. Hele o kafasına göre disk kullanımı varya...

Hiç bulaşma o taraflara. Windows 7 iyidir, kalsın.
10'a geçtim pişman oldum, 8.1'e geçtim pişman oldum. 7'de 5 yılda 1 sorun yaşarım, çok nadir. 8 veya 10'da ise sabah öğle akşam rutin bir şekilde sorunla uğraşıyorum. Hele o kafasına göre disk kullanımı varya...

Hocam eski bilgisayarımı oyun için kullanıyorum 14 yıllık Windows 7 kurmalı mıyım? Laptop zaten yeni oyunları kaldırmıyor destek önemli değil.

Bence kurmalısın benim de 8 senelik arkadaşın özelliklerinde bilgisayarım var Windows 7 kurdum şu an gayet stabil çalışıyor performansından memnunum.

Hocam zaten 1 saat önce kurdum çok stabil çalışmakta tek oynadığım Roblox ve GTA 4 zaten tek sorun touchpad özellikleri tam kullanılmıyordu bende Synaptics işaretleme programını indirdim düzeldi şimdi gerekli programları kuruyorum driver zaten kendi kurdu tek güncellenecek ekran kartı ATI Radeon 2600 güncellenecek sonra iyi kullanımlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı