Çözüldü Eski BIOS'ta USB görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

byteec0de

Picopat
Daha fazla  
BIOS fotoğraflarını ekledim. USB takdığım zaman sadece SSD'yi görüyor. USB ile nasıl formatlayabilirim?

Dosya Ekleri

• photo_2023-03-22_14-09-07.jpg
    photo_2023-03-22_14-09-07.jpg
    188,5 KB · Görüntüleme: 24
  • photo_2023-03-22_14-10-24 (3).jpg
    photo_2023-03-22_14-10-24 (3).jpg
    176 KB · Görüntüleme: 19
Çözüm
Hard Disk Drives altında Press Enter diyor. Oradadır. Boot menüde de görürsünüz. Yıllar önce anlattım burada bakın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam 2 gün önce kendi emektar laptopuma format attım benim sorunumu çözmüştü bir bak istersen yardımcı olabilir belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hard Disk Drives altında Press Enter diyor. Oradadır. Boot menüde de görürsünüz. Yıllar önce anlattım burada bakın:

Çözüm
Hocam 2 gün önce kendi emektar laptopuma format attım benim sorunumu çözmüştü bir bak istersen yardımcı olabilir belki.

O anakartta BBS ayarı yok. Verdiğiniz rehber muhtemelen bu sisteme uymuyor.

@sametsafak7 Benim BIOS bölümünde böyle ayarlar yok.

Fotoğraflara bakmadan cevap verince öyle oluyor...

Recep Hocam,
O bölüme tıkladığım zaman sadece SSD gözükmekte, USB hiçbir yerde gözükmüyor. Bir yardımcı olabilir misiniz?

Recep Hocam,
O bölüme tıkladığım zaman sadece SSD gözükmekte, USB hiçbir yerde gözükmüyor. Bir yardımcı olabilir misiniz?
Boot menüden bakın o zaman. Ayrıca USB belleğiniz MBR olmak zorunda. Nasıl hazırladınız belleği Rufus'ta?

Cevaplarınız için teşekkür ederim. MBR olarak tekrardan yazdırıyorum şuan. Sorunum sizce çözülür mü?
Muhtemelen çözülür. Çözülmez ise konuya yazın. Boot menü ile denemeden çözülmedi yazmayın...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı