Eski bir bilgisayar ile neler yapılır?

Oyun hakkında biraz bilgin varsa Metin2 emek PVP sunuculara bak bence, tabi boş zamanın varsa. Sunucuları bulmak için aramana pek gerek yok, birkaç tane rastgele PVP sunucuya telefon numaran ile kayıt ol, gün içinde 1-2 tane mesaj geliyor. :D

Sistem özelliklerinizi yazarsanız size daha kapsamlı şeyler önerebiliriz. Belki sisteminizin kaldırabileceği bir sürü güzel oyun vardır.

Soru basit zaman geçirmek, eğlenmek için ne yapabilirim? Oyun da önerebilirsiniz. Oynayabildiğim en kaliteli oyun Saints Row the thirdh, GTA 4 ve Far Cry 3. bu oyunları baz alarak öneri yaparsanız daha iyi olur.
Yabancı dizi-film sevmiyorum.
Hocam TR şartlarında Gta 4, Far Cry 3 açacak bilgisayarlar çokta eski nesil sayılmıyor. Sistemsizlikten Gta San Andreas oynamayı geçen sene bıraktım😂

Hocam TR şartlarında GTA 4, Far Cry 3 açacak bilgisayarlar çok da eski nesil sayılmıyor. Sistemsizlikten GTA San Andreas oynamayı geçen sene bıraktım😂

Hocam açıyordu açmasına da en düşük ayarlarda ve en düşük çözünürlükte oynuyordum. Bu yazın sonunda rahmetli oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı