Çözüldü Eski bir dinozor animasyonu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba. Çok eskiden (2007-2011 gibi tam hatırlamıyorum) adını hatırlamadığım bir kanalda adını hatırlamadığım bir dinozor animasyonu oynuyordu. Bölüm bölüm değildi. Birkaç dakikalık kısa bir animasyondu. Zaten kanalda başka bir şey oynamazdı. Bir şehir manzarası gibi bir video hatırlıyorum. Biri biter biri başlardı. Sadece bunlar oynardı. Animasyonda bir dinozor yumurtadan çıkıyordu sonra kayboluyordu, bayağı bir geziyordu sonra bir ormana gidiyordu. Orada ya ölüyordu ya da annesini buluyordu tam hatırlamıyorum. Bilen birinin çıkacağını sanmıyorum ama yine de bir şansımı deneyeyim dedim. Çünkü yıllardır bulamadım, yiyip bitirdi beni.

Animasyon da bir sürü dinozor görüyorduk. Pterosaurlar bir uçurum gibi yerde uçuyorlardı, hatta yavru bir pterosaur düşecek gibi oluyordu.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu mu?
Tüylerim diken diken oldu. TRT'nin test aşamasında olan kanallarında yayınlanırdı bu. Annesi falan gelirdi hatta yumurtadan doğunca. 3D gözlüklü versiyon olması gerekiyor kırmızı mavi renkler karışırdı çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet hocam evet. Hayal-Meyal hatırlıyorum renklerin karıştığını.
Büyük dinazorlar çocuğu ezecek gibi olduğunda kalbim gideri. Araştırmaya başladım şimdi bulurum umarım.

Bu mu?
Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı