Eski bir kasa ve monitör ne kadara satılabilir?

Bir şey daha soracağım bu arada. Geçen gün yeni bir kasa aldim ve şu an kullandığım kasa da boşa çıkacak. Onu da satmayı düşünüyorum yeni kasa gelince. Evdeki kalabalık iyice arttı çünkü. Sizce o ne kadara satılır tahmini?

Bahsettiğim kasa şu : Powerboost Royal Vk-g1004s Usb 3.0 Midtower Kasa (psu Yok) - n11.com

Penceresinde çizikler var. Onun dışında bir sıkıntı yok. 6 tane mavi ledli fanı var. Önde ikişer tane USB 3 ve 2 portları var. 2 tane HDD, 3 tane SSD yuvası var. 160mm kule tipi soğutucu desteği var vs... Ben malzeme kalitesini falan çok beğenmediğimden değiştiriyorum. Önceki sistemde idarelik almıştım konuda bahsettiğim kasayı kullanmamak için. Düşük veya orta bütçeyle sistem toplayan kişiler bunu alabilir gibime geliyor. Ama daha önce hiç satış yapmadım sadece tahmin yürütüyorum.

Bu arada link, ürüne yönlendirmiyor satışta olmadığı için. Fotoğrafını bırakayım :

Screenshot_20191125-173516.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı