Eski Casper laptop için Windows sürüm önerisi

Redmihizm

Decapat
Daha fazla  
RAM
1600mhz
İşlemci
Intel Celerin [email protected]
Merhabalar yeni bir PC aldığım için evdeki eski laptop boşta kaldı. Bu laptop bayağı bir yavaş, modeli Casper tpk 1000b idi sanırsam (yanlış olabilir kusura bakmayın). Şu an laptopta 4 GB RAM ve 320 GB HDD var, Windows 10 yüklü içinde.
Daha stabil çalışması için SSD ve RAM alacağım. Sizce bu laptopa Windows 10 mu kurmalı yoksa 8, 8.1 falan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar yeni bir PC aldığım için evdeki eski laptop boşta kaldı. Bu laptop bayağı bir yavaş, modeli Casper tpk 1000b idi sanırsam (yanlış olabilir kusura bakmayın). Şu an laptopta 4 GB RAM ve 320 GB HDD var, Windows 10 yüklü içinde.
Daha stabil çalışması için SSD ve RAM alacağım. Sizce bu laptopa Windows 10 mu kurmalı yoksa 8, 8.1 falan mı?

8.1 kurun.

Windows 10 ile Windows 8 arasında ki seçim sana kalmış. Hız bakımından 8 güvenlik açısından 10.
Ben yerinde olsam 8 kurardım webroot antivirus kullanırdım.

Merhaba yeni bir PC aldığım için evdeki eski laptop boşta kaldı. Bu laptop bayağı bir yavaş, modeli Casper tpk 1000b idi sanırsam (yanlış olabilir kusura bakmayın). Şu an laptopta 4 GB RAM ve 320 GB HDD var, Windows 10 yüklü içinde.

Win 8.1 ve Windows 10 biraz SSD'li bilgisayarlar için üretilmiş sistemler Windows 7 daha hızlı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı