Eski Discord hesabıma ulaşamıyorum

RBT Fan

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Babayım
Arkadaşlar uzun değil de böyle 2 3 ay önce bir telefon aldım ve Gmail'im var. 1 tane ana 1 tanede yedek olarak açmıştım yedek olanda eski Discord hesabım bağlıydı ve telefon numaram 2FA var. Ama hiçbir türlü erişim yapamıyorum Discord talep ile da konuştum hiç yardım etmiyorlar. Ne kadar konu farklı konu açsamda yardım etmediler. Son olarak burada açmak istedim mailimi biliyorum ama şifresini bilmiyorum dedim gibi yedekti hiçbir şeyini hatırlamıyorum. Discord'da aynı maili biliyorum şifreyi bilmiyorum maile ulaşsam sıfırlıyıcam telefon numaram ile sıfırlama yaptım. Maile gidiyor sıfırlama eski şifremi hatırlamaya çalışıyorum ama yine olmuyor şifreyi çözebileyeceğim. Eklenti gibi bir şey var mı önemliydi o hesap benim için yardımlarınızı ve mesajlarınızı bekliyor olacağım, teşekkür ederim şimdiden.

İsminizi hatırlıyor musunuz? isiminizide ekleyip talep oluşturun belki verirler.
hangisi discord mu

İsminizi hatırlıyor musunuz? İsiminizide ekleyip talep oluşturun belki verirler.

Çok talep açtım neymiş gizlilik filan mailime kadar bilgi veriyorum vermiyorlar hesabı son hatırladım şifreleri da söyledim yine cevap yok.

Ben yazdığımda vermişlerdi Discord adam seçiyor galiba 👀

Ne yazdın ama kanka mailimi hatırlamıyorum yardımcı olur musun?

Ben yazdığımda vermişlerdi Discord adam seçiyor galiba 👀

Kanka checker gibi bir şey yok mu böyle şifre yazsam doğrulayıcı ya da bulucu Discord verecek gibi değil hesabı bana eski hesaptı 2017'lik ve mailimi nasıl kurtarırım kurtarsam zaten alırım mailimi kurtarmam da gerek Discord kurtarsam maili istemem de ilk DC kurtarabilsem istemem yani maili lütfen yardım edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı