Eski diski yeni PC'ye takıp dosyaları kurtarma

Yeni PC topladim 240 GB SSD'li Windows 10 isletim sistemi falan onda kurulu 1TB'lik HDD diskim var, o da eski PC'min icinde Windows 7 falan yuklu. Bir de Windows dosyalari var şimdi onu yeni PC'me takmak istiyorum. Sizce sıkıntı olur mu ve dosyalari kurtarabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanabilir içindeki verileri kurtarabilirsin lakin hdd icinde windows 7 kurulu oldugu icin o disk kendi icinde bolumlere ayrilmis durumda. kurtarma bolumu oem bolumu vb. Sana tavsiyem verilerini kurtar (boyutlar yuksekse ssd yetmicek harici bir diske yedekle) sonrada diskpart uzerinden harici bölümleri silebilirsin. Böylesi daha sağlıklı olur. Technopatin bu konu hakkinda videosu var linki biraktim adimlari takip edebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı