Çözüm Eski Edge nasıl geri gelir?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Edge iyi midir tavsiye eder misiniz? Opera GX kullanıyorum şu anda.
Yeni Edge; 1080P videolarda bir sıkıntısı var gibi. Onun dışında, Microsoft ile bilgi alış-verişi içinde hep. Kullanılır.

Eski Edge; Farklılıktır. Güzel tasarımı var. Ama yeni Edge'e göre yavaş olduğunu kabul etmeliyiz ve Microsoft ile sürekli bilgi alış-verişi içindedir. Kullanılır.
Herkes eski Edge'yi kötülemiş ama kesinlikle performans konusunda eskisi daha iyiydi.
Eski Edge, bir farklılıktır. Çok severdim kendilerini :).
Windows 10 çıktığından beri kullandığım tek tarayıcı oydu. Taa ki yeni Edge çıkana kadar.

Kaldırmak için CCleaner gibi sisteme zararlı yazılımı kullanmanıza gerek yok. Eskisi gibi işe yarar bir program değil artık. Aşağıdaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

Chromium Edge Kaldırma

Videodaki işlemleri yaptıktan sonra Edge Legacy gelecek. Aşağıdaki dosyayı indirin, ZIP'ten çıkarın ve CMD üzerinden yönetici olarak çalıştırın. İşlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Edge Legacy Kaldırma

Açtığıma pişman ettirdiniz. Gerçekten toxicleşiyorsunuz artık.
Ne alakası var toxicleşme ile? Sunduğunuz çözüm CCleaner gibi işe yaramaz bir programla yapılıyor. Sildiğini, temizlediğini, düzelttiğini iddia ettiği işlemlerin yarısını dahi yapamayan bir program CCleaner... Ben sadece alternatif çözüm sundum. Amacım Chromium Edge’yi kaldırmaya çalışmanızı yargılamak değil. Önce okuyun sonra anlayın ona göre cevap yazın.

Geri
Yukarı