Eski ekran kartı silmek

Prosper Blade

Hectopat
Yeni ekran kartı aldım eski takılı şu an DDU indirdim güvenli modda açıp sildikten sonra yeniden başlatıp sonra PC'yi kapatıp mı yeni ekran kartını takacağım. Herkes anlatıyor ama ekran kartını ne zaman takacağız kapat seçeneği de var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum eski ekran kartın takılıyken veya takılı değilken fark etmez DDU aç ve kaldır. Sonra yeni ekran kartını tak ve sürücülerini indir.

Eski ekran kartı ile silip yeniden başlattıktan sonra yeni kartın sürücüsünü kurup PC'yi kapatıp yeni ekran kartını takıp mı açacağım.
Yeni ekran kartı takılı olmadan sürücü kurmana izin vermez. Şimdi şöyle dediğim gibi yapabilirsin. Yeni ekran kartın takılıyken bilgisayarı aç. DDU aç ve eski ekran kartı sürücünü kaldır. Sonra yeniden başlatıcak kendini. Başlattıktan sonra yeni ekran kartının sürücüsünü indir ve kur. Bu sayede tak çıkar yapmana gerek kalmaz.

Yeni ekran kartı takılı olmadan sürücü kurmana izin vermez. Şimdi şöyle dediğim gibi yapabilirsin. Yeni ekran kartın takılıyken bilgisayarı aç. DDU aç ve eski ekran kartı sürücünü kaldır. Sonra yeniden başlatacak kendini. Başlattıktan sonra yeni ekran kartının sürücüsünü indir ve kur. Bu sayede tak çıkar yapmana gerek kalmaz.

Eski ekran kartını satmadan sürücleri kaldırsaydın takılıyken kaldıracaktın gibi çok yazı gördüm ondan temkinlendim biraz o zaman direk takıp başlatıp güvenli modda sürücüyü silip yenisini kurayım.

Yeni ekran kartı takılı olmadan sürücü kurmana izin vermez. Şimdi şöyle dediğim gibi yapabilirsin. Yeni ekran kartın takılıyken bilgisayarı aç. DDU aç ve eski ekran kartı sürücünü kaldır. Sonra yeniden başlatacak kendini. Başlattıktan sonra yeni ekran kartının sürücüsünü indir ve kur. Bu sayede tak çıkar yapmana gerek kalmaz.

Sürüclüleri kaldırdıktan sonra yeniden başlat veya kapat seçeneği var eski kart takılıyken kaldırdıktan sonra kapat deyip yeni ekran kartını takıp başlatsam ne olur peki.

Geri
Yukarı