Eski Ekran Kartını Çıkarıp Yenisini Takmak

HeaLGuardian

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. Eski ekran kartimi cikarip direk yenisini taksam bilgisayar tanir mi, goruntu gelir mi?
Yardim edecek arkadaslara simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'den NViDIA'ya geçiyorsanız driver temizliği yapmalısınız. Windows update muhtemelen tanıyıp driver kuracaktır.

• Anakart : ECS G31T-M7
  • İşlemci : Pentium Dual Core E 6300 2.8 Ghz
  • Sistem türü : windows 7 proffessional 32bit
  • Ram : 2gb drr2 + 1gb ddr2
  • Aldığım ekran kartı : Galaxy GT 640 1GB
  • PSU: BELSON JL-400
PSU.jpg

CD'yi taktım W7 32 bit için tamam dedim ve bu cıktı.

sorun.png

Ekran kartını taktın mı ? Taktıysan Geforce Experience indir ve onunla kur. Uyumlu değil der ise manuel olarak kur. Ayrıca PSU iyi değil. Ekran kartıda verimli değil. Keşke almadan önce bir sorsaydın.:(

Eski sürücüyü kaldırdınız mı? Eski sürücüyü DDU ile sistemden kaldırın. Ayrıca kurduğunuz sürücü eski. Buradan güncel sürücüyü indirin. En günceli 350.12:

Drivers | GeForce

Sorun devam ederse temiz bir Windows 8.1.3 64 bit kurulumu yapın:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal

Not: Hiçbir zaman CD'den sürücü kurulmaz. Daima kendi sitesinden en güncel olanını kurun.

O CD fotografini sizin yazdiklarinizi gormeden attim ve sizin yazdiklarinizi gorunce size tesekkur etmek istedim fakat CD fotografinin altina yazmis.Bu kadar gec cevap yazmammin nedeni de anlamadan dinlemeden attiginiz ban.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı