Eski Ekran kartını özlemek

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Yarın RX580 gelecek. Şu an kullandığım 1050’yi sökecektim az önce. Kasayı aldım önüme ve yan kapağını açtım. GTX1050 ile göz göze geldik. Ve o an, onu taktığım gün geldi aklıma. O heyecanım, o mutluluğum. Duygusala bağladım, sökemedim. 1 yıl boyunca aşırı alışmışım. Elim tornavidaya gitmedi. Yarın nasıl takacağım RX580’i bilmiyorum. Daha şimdiden özledim 1050’yi. Sizde de oldu mu hiç böyle?

Yeni bilgisayarımı alırken bir çağ atladığım için umrumda olmadı

HD 7600M den RX 580 e geçince benimde içim acıyacak öyle

8 senedir çalışıyor canavar. Bir aksilik çıkmaz ise 2019 Haziran gibi RX 580 im olacak.
Ulen Toshiba...

Son düzenleme:
Ben 3 yıllık macerama GT 840M ile idare ediyorum, 2 yıl sonra yani 2020 yılında RTX serisine ve Ryzen'ın son nesiline geçiş yapacağım şimdiden elimdeki yetmemeye başladı, özellikle son 2 aydır hiç yetmiyor bana bazı şeyleri yapamıyorum, en basitinden yıllardır hayalini kurduğum Render işini hiç yapamıyorum hem bu bilgisayar yüzünden mesleğimden vazgeçtim.

Sırf Battlefield 3 oynamak için Sapphire HD 5770 VAPOR-X almıştım. Oyun ön siparişteydi indirmeler başlamıştı. Ekran kartı gelmişti o kartı takışım, oyunu indirme anlarım hala aklımdan silinmez çok heyecanlı anlarımdı çünkü. Aradan dile kolay 7 yıl geçmiş. O ekran kartı sıvı soğutmalıydı onunda etkisi var herkese hava atıyordum kartım sıvı soğutmalı diye.

FX 5500 den GT 420 ye geçerken üzülmüştüm. Kendi kendimi "zaten yetiyor niye değiştiriyorum ki" diye sorguluyordum. GT 420 den RX 480 e geçerken de çok sevinmiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…