Eski Ekran kartını özlemek

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Yarın RX580 gelecek. Şu an kullandığım 1050’yi sökecektim az önce. Kasayı aldım önüme ve yan kapağını açtım. GTX1050 ile göz göze geldik. Ve o an, onu taktığım gün geldi aklıma. O heyecanım, o mutluluğum. Duygusala bağladım, sökemedim. 1 yıl boyunca aşırı alışmışım. Elim tornavidaya gitmedi. Yarın nasıl takacağım RX580’i bilmiyorum. Daha şimdiden özledim 1050’yi. Sizde de oldu mu hiç böyle? 🙂

Yarın RX580 gelecek. Şu an kullandığım 1050’yi sökecektim az önce. Kasayı aldım önüme ve yan kapağını açtım. GTX1050 ile göz göze geldik. Ve o an, onu taktığım gün geldi aklıma. O heyecanım, o mutluluğum. Duygusala bağladım, sökemedim. 1 yıl boyunca aşırı alışmışım. Elim tornavidaya gitmedi. Yarın nasıl takacağım RX580’i bilmiyorum. Daha şimdiden özledim 1050’yi. Sizde de oldu mu hiç böyle? 🙂
Yeni bilgisayarımı alırken bir çağ atladığım için umrumda olmadı :)

HD 7600M den RX 580 e geçince benimde içim acıyacak öyle :cry:

8 senedir çalışıyor canavar. Bir aksilik çıkmaz ise 2019 Haziran gibi RX 580 im olacak.
Ulen Toshiba... :puro:

Son düzenleme:
Ben 3 yıllık macerama GT 840M ile idare ediyorum, 2 yıl sonra yani 2020 yılında RTX serisine ve Ryzen'ın son nesiline geçiş yapacağım şimdiden elimdeki yetmemeye başladı, özellikle son 2 aydır hiç yetmiyor bana bazı şeyleri yapamıyorum, en basitinden yıllardır hayalini kurduğum Render işini hiç yapamıyorum hem bu bilgisayar yüzünden mesleğimden vazgeçtim.

Sırf Battlefield 3 oynamak için Sapphire HD 5770 VAPOR-X almıştım. Oyun ön siparişteydi indirmeler başlamıştı. Ekran kartı gelmişti o kartı takışım, oyunu indirme anlarım hala aklımdan silinmez çok heyecanlı anlarımdı çünkü. Aradan dile kolay 7 yıl geçmiş. :) O ekran kartı sıvı soğutmalıydı onunda etkisi var herkese hava atıyordum kartım sıvı soğutmalı diye. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı