Eski FIFA oyunlarını satın almak

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bu konuda hiç bilgim yok sayılır. Diyelim ki PC için son on yılın bir FIFA oyununu almak istiyorum. Genellikle 2015 öncesi için güncellikten kalkmış olduğu için korsan vb. tavsiye ediliyor. Biraz araştırdım, bilmem yamalı FIFA, Türkçe menü pes falan falan diye satışlarda var. Kafam karıştı. EA Games gibi parayı seven bir arkadaş niye kolayca bulunabilir bir halde piyasaya sürmüyor. Eski oyunları seven, oynayan bir kitle falan var. Bu konuda cehalet sebebiyle gülünç bir duruma girdiysem affınıza sığınırım, bu konuda beni aydınlatırsanız memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Online oyuncu sayıları azaldığı için olabilir. Mağazada yoksa, tek çare CD bulmak veya korsan oluyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu konuda hiç bilgim yok sayılır. Diyelim ki PC için son on yılın bir FIFA oyununu almak istiyorum. Genellikle 2015 öncesi için güncellikten kalkmış olduğu için korsan vb. tavsiye ediliyor. Biraz araştırdım, bilmem yamalı FIFA, Türkçe menü pes falan falan diye satışlarda var. Kafam karıştı. EA Games gibi parayı seven bir arkadaş niye kolayca bulunabilir bir halde piyasaya sürmüyor. Eski oyunları seven, oynayan bir kitle falan var. Bu konuda cehalet sebebiyle gülünç bir duruma girdiysem affınıza sığınırım, bu konuda beni aydınlatırsanız memnun olurum.

Yeni çıkanların satışı düşmesin diye.
Mesela FIFA 19'u ilk çıktığı fiyattan satamaz o yüzden daha ucuza satmak zorunda FIFA 21 de daha pahalı olduğu için oyuncuların bazıları FIFA 19 alır.

Yeni çıkanların satışı düşmesin diye.
Mesela FIFA 19'u ilk çıktığı fiyattan satamaz o yüzden daha ucuza satmak zorunda FIFA 21 de daha pahalı olduğu için oyuncuların bazıları FIFA 19 alır.
Evet dostum. Mesela fifa 19 da güncel kadrolar falan filan var, ama aynı zamanda yama falan yapıyorlar. Bunu ve bu fifa 19'a nasıl ulaşabileceğim konusunda detaya girebilir misin? Cevabın için teşekkürler.

Evet dostum. Mesela FIFA 19 da güncel kadrolar falan falan var, ama aynı zamanda yama falan yapıyorlar. Bunu ve bu FIFA 19'a nasıl ulaşabileceğim konusunda detaya girebilir misin? Cevabın için teşekkürler.

İnternette eski FIFA pes oyunlarının CD Key'leri satan yerler var ama bence olması gereğinden çok daha pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı