Eski fotoğrafımı netleştirirken UFO yakaladım

Yakınlaştırınca belli olmaması normal tabi, pikseller birbirine giriyor.

Orada bulunurken fark etmediğinize göre martıdır.
Haklısın, pikseller birbirine girmiş. Lakin kafamda bir soru daha var, neden uzaktaki net görüntüsü martıya benzemiyor?
Yakınlaşınca da beyaz bir ışık var.

UFO demek aynı zamanda belirlenemiyen cisim demektir. Yani beni bunu belirlenemeyen cisim olarak nitelendiriyorum..

Bu da Pentagon'un resmi olarak paylaştığı UFO görüntüsü.
x4.PNG

Orada bulunurken fark etmemek çok doğal, uzak bir kadrajda.

O gün hava kapalıydı, havada bir tane bile martı göremedim ben.

Son düzenleme:
Haklısın, pikseller birbirine girmiş. Lakin kafamda bir soru daha var, neden uzaktaki net görüntüsü martıya benzemiyor?
Yakınlaşınca da beyaz bir ışık var.
Beyaz ışık dediğiniz şey, kuşun tüyleri.
Siyah-beyaz martı görmediniz mi hiç?
1601146834814.png

1601147105437.png

UFO demek aynı zamanda belirlenemiyen cisim demektir. Yani beni bunu belirlenemeyen cisim olarak nitelendiriyorum..
Martılar ne zamandır radarlar tarafından belirlenemiyor?
Orada radar dedim ama ne demek istediğimi anladınız.

Fotoğraftan bile seçilebiliyor martı olduğu. Martı olmasa hareketlerinden de belli olurdu zaten; şimdi bu fotoğrafa baktığınızda değil, orada bulunurken fark ederdiniz.

Bu da Pentagon'un resmi olarak paylaştığı UFO görüntüsü.
x4-png.682107
Termal kameralarla yakalanmış bir görüntü o. Sizin fotoğrafınızla alakası yok. Ayrıca Pentagon'a ait olduğu bile muamma.

Orada bulunurken fark etmemek çok doğal, uzak bir kadrajda.

O gün hava kapalıydı, havada bir tane bile martı göremedim ben.
Sıradan bir şey olduğu için beyin dikkate almamış. Anormal bir şey olsa kesin fark ederdiniz diyorum işte.

Martıya benzer bir şeyin havada asılı kaldığı ve bir anda kaybolduğu olursa gözünüze öyle bir batar ki.

@Ellie Williams
Attığım fotoğrafın tam hali şu an bende. Arkaplanda herhangi bir kuş falan yok.

Bu tanıya neden illa UFO diye yaklaştığımı anlatmak isterim, farklı yerlere de çekeceğim;

İçinde bulunduğumuz düzenin farkındayız. Teknoloji gün gün ilerliyor, lakin teknolojinin gerçekten ne konumda olduğunu tam olarak bilmiyoruz.

Bu düzen, insanları daha çok hantallaştıran, kendi verdiği bilgiler bazlı hareket ettiren aksiyona sahip. Arkada daha çok şey karıştıdıkları belli.

Ben olaya uzaylı aracı falan diye bakmıyorum. Daha çok gizlenilen insan teknolojisi diyorum.

Bu insan teknolojisi, ışık hızında hareket eden, belki de daha yüksek hızlara ulaşabilen bir yapıya sahip.

Ben geçen günlerde, büyük bir ışık patlamasının gözümün önünden kaybolduğuna şahit oldum. Hem de çok alçak irtifadaydı. Bir anda ışık patlaması oldu ve ışık kayboldu. Gece saat 3 falandı.

UFO gibi bir cismin uzaktan kuşa benzemesi doğal. Aynı şekil bir kuşun da UFO'ya benzemesi de normaldir.

Ben böyle bir teknolojinin var olduğunu biliyorum. O yüzden bu tür görüntülere direkt olarak kuş falandır demiyorum.
Yani kuş olma ihtimal var, yok demiyorum. Ama ben farklı yorumluyorum..

Yani bu kadar teori boşuna üretilemez. İnsanlar o görüntüleri UFO diye millete iteliyemez. Zaten Almanya'nın UFO tarzı hava aracı yaptığı da kaynaklar tarafından açıklanmıştı.

Dersen ki böyle bir teknoloji var ve neden savaşlarda kullanılmıyor? Danışıklı dövüşün de sınırı vardır.
Zaten hepsi de bas bas bağırıyor, yeni dünya düzeni diye.
Hepsi de aynı şeyi konuştuklarına göre bana göre uzatmanın manası yok.

Bir şeyler gizleniyor ve ben bir şeyler arıyorum. İlla ki saçmalıyacağım, illa ki doğrularım yanlış diye nitelendirilecek.
İyi forumlar..

Geri
Yukarı