Eski hard diski yeni sisteme takma

bozgun

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar yeni sistem aldım ve sistemin içindeki SSD'ye Windows 10 kurulu.
Benim de eski PC'den kalan harddisk var Toshiba 500GB 7200RMP. Çok az kullandığım bir harddisk fakat bunun içinde de Windows 10 kurulu ve ben bu harddiski yeni sisteme nasıl takacağım bilmiyorum.
Harddiskte resimler ve videolar da var. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kısacası Windows 10 kurulu harddiski yeni sisteme takmak, depolama olarak kullanmak istiyorum.

Sata kablosuyla anakarta bağlayın ve PSU'dan gelen kabloyla güç verin. Bilgisayar başlatılırken 2 tane windows 10 gözükür SSD içinde olanı seçmelisiniz. Sistemi açtıktan sonra da dosyalarınızı ayırıp geriye kalan Windows dosyalarını temizleyebilir. Sanal disk hizmetiyle yeni birimler oluştuurp, olan birimleri düzenleyebilirsiniz.

Merhabalar yeni sistem aldım ve sistemin içindeki SSD'ye Windows 10 kurulu.
Benim de eski PC'den kalan harddisk var Toshiba 500GB 7200RMP. Çok az kullandığım bir harddisk fakat bunun içinde de Windows 10 kurulu ve ben bu harddiski yeni sisteme nasıl takacağım bilmiyorum.
Harddiskte resimler ve videolar da var. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kısacası Windows 10 kurulu harddiski yeni sisteme takmak, depolama olarak kullanmak istiyorum.

Harddiskine kökten bir sıfırlama yaptıktan sonra NFS ıle yer actırtman gerekıyor o yerı kullanabılırsın o zaman anca.

Geri
Yukarı