Eski hard diski yeni sisteme takmak

1lEren

Picopat
Merhaba arkadaşla, r elimde eski laptopumdan kalan 320 GB Toshiba hard disk var. Bunu yeni topladığım sisteme takarsam problem olur mu? Çoğu arkadaşımdan duyduğum sisteme zarar vereceği dendi. İçinde Windows 7 var idi. 3F0 hatasını alıyordum, sizin yorumlarınız neler? Yeni al gibisinden bahsetmeyin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:

AimCraviTe

Hectopat
Yer
Sweden
Uyumluluk ile alâkalı bir durum aslında. Fakat eğer dosyalarını kurtarmak istiyorsan lazesoft dene.

ADumbledore

Hectopat
Yer
Hogwarts
Merhaba arkadaşla, r elimde eski laptopumdan kalan 320 GB Toshiba hard disk var. Bunu yeni topladığım sisteme takarsam problem olur mu? Çoğu arkadaşımdan duyduğum sisteme zarar vereceği dendi. İçinde Windows 7 var idi. 3F0 hatasını alıyordum, sizin yorumlarınız neler? Yeni al gibisinden bahsetmeyin lütfen.
Harici bir depolama birimi olarak mı takacaksınız yoksa sata yuvası ile dahili bir birim mi olacak. İki türlü de sisteme zarar vereceğini sanmıyorum biçimlendirin ve kullanın

Dragonborn

Hectopat
Yer
Istanbul
Aynı şekilde yeni sisteme bende dahil ettim eski bir laptop diskini. Sorun olmaz, biçimlendir ve kullan.

Swish

Decipat
Yer
Karolinska University Hospital, Solna, İsveç
Ben olsam takmazdım. Gerisi sana kalmiş.

NotYiit

Picopat

Disk'i formatla hiçbir sorun olmaz çoğu arkadaşım ve ben bu şekilde kullanıyoruz zaten.

Eyüp Köse

Decapat
Yukarı