Eski İninal Kart'lar Halen Kullanılabilir mi?

StreetMan

Hectopat
Dostlar bende eski İninal kart bulunuyor. Şu anda ona ben para yatırabiliyor muyum yoksa illa yeni Visa versiyon olanını mı almak zorundayım? Benim kart 2027'ye kadar geçerli, bilginize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar bende eski İninal kart bulunuyor. Şu anda ona ben para yatırabiliyor muyum yoksa illa yeni Visa versiyon olanını mı almak zorundayım? Benim kart 2027'ye kadar geçerli, bilginize.
Yanlış bilgilendirmek istemem ama eski kartlar ağustos ayına kadar kullanılabilecek yani şuan kendin İninal Cüzdan programını güncelledikten sonra veya indirdikten sonra kendin yükseltmen gerekiyor.Ağustos ayında ise yapmayanların ki yükseltilecek ve eski kartlar tamamen kullanılamayacak. Açıkcası yatırma derim, yükseltip yeni kartı hediye olarak verdikleri 7 TL ile gerçekte alıp ona yatırmanı tavsiye ederim. Zaten verdikleri 7 TL ile de bedavaya gelmiş oluyor.

Ağustos ayından sonra yeni kart almanız gerekiyor. İninal önceden kartı olanlara yeni kart için 7 TL verdiğinden bedavaya geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı