Eski Instagram hesabi nasıl kapatılır?

MarsliOfficial

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Benim çocukken kullandığım bir Instagram hesabım var. O hesabı silmek istiyorum. Adını ve şifresini biliyorum fakat girdiğimde. Eski e-posta adresi ile karşılaşıyorum, benim o e-posta adresine erişimim yok nasıl o hesabı kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Farklı hesaplar ile o hesabı sürekli şikayet ederek deneyin. Büyük ihtimalle olur.

Instagram destek ekibine durumu anlatan bir mail atmaktan başka çareniz bulunmamakta. Bazen destek ekibi insancıl davranıp hesabın gerçekten size ait olduğunu belirlerse hesabı kapatabiliyor.

Hesapta fotoğrafınız var ise taklit ile kapatabilirsiniz spam vs işlemez.

Instagram destek ekibine durumu anlatan bir mail atmaktan başka çareniz bulunmamakta. Bazen destek ekibi insancıl davranıp hesabın gerçekten size ait olduğunu belirlerse hesabı kapatabiliyor.

Destek ekibine nasıl ulaşırım?

Destek ekibine nasıl ulaşırım?

Kanka aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum arkadaşlar arasında rezil oldum destek ekibine ulaşabildiysen bana da buradan nasıl ulaştığını anlatırsan çok mutlu olurum umarım başarmışsındır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…