Eski Instagram hesabi nasıl kapatılır?

MarsliOfficial

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Benim çocukken kullandığım bir Instagram hesabım var. O hesabı silmek istiyorum. Adını ve şifresini biliyorum fakat girdiğimde. Eski e-posta adresi ile karşılaşıyorum, benim o e-posta adresine erişimim yok nasıl o hesabı kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim çocukken kullandığım bir Instagram hesabım var. O hesabı silmek istiyorum. Adını ve şifresini biliyorum fakat girdiğimde. Eski e-posta adresi ile karşılaşıyorum, benim o e-posta adresine erişimim yok nasıl o hesabı kapatabilirim?

Farklı hesaplar ile o hesabı sürekli şikayet ederek deneyin. Büyük ihtimalle olur.

Instagram destek ekibine durumu anlatan bir mail atmaktan başka çareniz bulunmamakta. Bazen destek ekibi insancıl davranıp hesabın gerçekten size ait olduğunu belirlerse hesabı kapatabiliyor.

Geri
Yukarı