Eski Instagram hesabı nasıl silinir?

Desktop

Femtopat
Daha fazla  
Çok eski ve "keşke" yapmasaydım dediğim bir Instagram hesabı var bana ait. Email veya şifre hiçbir şeyini hatırlamıyorum. Bu hesabı kaldırmak için Instagram help bölümünde kimlikli fotoğraf istediler attım ama hiçbir geri dönüş yapmadılar ve hesap hala duruyor. Nasıl bu hesabı kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok eski ve "keşke" yapmasaydım dediğim bir Instagram hesabı var bana ait. Email veya şifre hiçbir şeyini hatırlamıyorum. Bu hesabı kaldırmak için Instagram help bölümünde kimlikli fotoğraf istediler attım ama hiçbir geri dönüş yapmadılar ve hesap hala duruyor. Nasıl bu hesabı kaldırabilirim?

7-8 Kere Hitler fotoğrafı koy hesabı kitleyecekler devam edersen silinir.

@Desktop hocam o zaman benim bildiğim kadarıyla yapabileceğin bir şey yok istersen o hesabı bayağı raporla.
O eski hesaba bir şekilde erişip girdim. Hesabı ayarlar bölümünden kalıcı olarak sildim. Şifre gir, emin misin, bu işlem kalıcıdır, hesap silme falan filan hepsini hallettim ve hesabı sildim. Fakat şuan kullandığım hesaptan İnstagramda eski hesabını aratınca o hesap hala çıkıyor. Niye? Hesabı sildim bile nasıl hala o hesabı aratınca görebiliyorum? İnstagramı kapadım açtım refresh attım o hesabı hala görebiliyorum yani içine girince profil bilgisi yok siyah ekran ama aratma yerinde eski profil fotosuyla gözüküyor hesap. Niye?

@Desktop hocam o eski hesaba tekrar erişmeyi dener misiniz eğer silme ile mi olumlıuysa hesabınızız silinmek için hazırlanıyor hesap silmeyi iptal etmek istiyor musunuz gibisinden bir şey sorar eğer çıkımıyorsa size bir link verim bir de oradan deneyin işe yararsa çözüm diye rapor edebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı