Eski Key'i kaldırıp OEM Key kullanmak

Keriald

Centipat
Arkadaşlar herkese merhaba, kafama takılan bir şey var bu yüzden yardımınızı istiyorum. Şimdi en baştan başlıyorum. Ben bir toplama kasa aldım içinde W10 Pro deneme sürümü vardı. Hiç sorun olmadan 15-20 gün boyunca kullandım. Sonra bir arkadaşım bana etkinleştirme yapmak için Key verdi ama bu Key korsanmış o da bilmiyormuş. Ben bunu etkinleştirdim başlangıçta sorun olmadı ama 2-3 gün sonra PC aniden donmaya ve siyah ekran vermeye başladı. Ancak reset attığımda tekrar açılıyordu. Şimdi benim size sormak istediğim şudur: Ben bu korsan Key'i kaldırıp internetten temiz OEM Key satın alıp girmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim, mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma sağ tıkla, özelliklerden "ürün anahtarını değiştir" yap. Olmazsa, aramaya Windows etkinleştirme yaz orada anahtarı değiştirme seçenekleri göreceksin. Ancak sorununun lisans anahtaryla alakalı olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleme:
Sorunun ürün anahtarından olduğunu düşünüyorum çünkü sağ altta bilgisayar çökmeden önce Windows etkinleştirin yazısı bilgisayar çöktükten sonra yok oluyor ve korsan key otomatik aktif oluyor acaba format atsam sorun çözülür mü?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı