Eski klasikleşmiş oyun önerisi

• Konuyu başlatan harko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 975

harko

Centipat
Yer
C:\Dünya\Türkiye\Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yükleniyor...
Örnek olarak: Şu an Doom 3 ve Call of Duty: Modern Warfare oynuyorum. İllaki FPS türü olmasına gerek yok. Sistemim biraz kötü olduğundan bu klasikleşmiş oyunlarla kendimi tatmin ediyorum. İsterseniz sistemim şu:

Cihaz adı --- desktop-1ıhhdbq
İşlemci --- Intel(r) Celeron(r) CPU N3060 @ 1.60GHz 1.60 GHz.
Takılı RAM --- 2,00 GB (kullanılabilir: 1,85 GB)
Cihaz kimliği --- EDF05887-2F05-4EB0-9BF9-B73773226B19
Ürün kimliği --- 00327-42032-14314-AAOEM
Sistem türü --- 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Kalem ve dokunma --- bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok.

Ve evet Windows 10 64 Bit kullanıyorum.

Şu ana kadar oynadıklarım (hepsini bitirmedim):

Elder Scrolls IV: Oblivion.
Mount and Blade: Warband.
Age of Empires III (ıı de olabilir çok az oynadım hatırlamıyorum)
Doom 3
Call of Duty: Modern Warfare.
CS 1.6
Portal.
Team Fortress 2 (büyük hevesle açtım ama FPS sıkıntıları yüzünden silmek zorunda kaldım)
Wolfteam (oynamıyorum şu anda ama hala duruyor)
The Witcher (1)
Need for Speed: Most Wanted

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2GB ram ile oynanabilecek 100 adet oyunun listelendiği video. Çoğunluğu klasikleşmiş oyunlardan oluşuyor. [Fear, Max payne vb.]

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2GB ram ile oynanabilecek 100 adet oyunun listelendiği video.
Teşekkürler hocam. En kısa zamanda bakacağım.

Max Payne serisinin ilk iki oyununu kesinlikle oynamanı tavsiye ederim. Max Payne'in ilk iki oyunu tek oturuşta bitirdiğim nadir oyunlardandır. Türkçe yama kurup keyfine bak. Hikayenin işleyişi ve oyun içerisinde ki aksiyon öyle güzel ki oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorsun. Max Payne'in ilk oyunu ikinci oyuna göre sönük kalmış olabilir ama emin ol ilk oyunda çok güzeldir. Sistemi yeten yetmeyen herkese önerimdir. Özellikle ikinci oyunu önerdiğim herkes çok severek oynadı.

Max Payne serisinin ilk oyununu kesinlikle oynamanı tavsiye ederim. Max Payne'in ilk iki oyunu tek oturuşta bitirdiğim nadir oyunlardandır. Türkçe yama kurup keyfine bak. Hikayenin işleyişi ve oyun içerisinde ki aksiyon öyle güzel ki oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorsun. Max Payne'in ilk oyunu ikinci oyuna göre sönük kalmış olabilir ama emin ol ilk oyunda çok güzeldir.
O bayadır aklımda ama nedense hiç oynama fırsatı bulamadım. Ancak kesinlikle deneyeceğim. Not aldım.

Oldu 3. Bakalım neler gelecek daha. Hepsini de alıntılamayı bırakmam lazım (çok mesaj gelir ise).

Geri
Yukarı