Eski laptopa ekran kartı nasıl takılır?

OgrBey

Hectopat
Arkadaşlar benim bir laptopum var. Ofis için kullanılan laptoplardan ekran kartı takılmıyor. Harici olarak 2015 senesinin laptopu olsa gerek. Markası Dell latutude E4310, oyun oynamak isterken ekran kartım olmadıgından dolayı çok kötü FPS alıyorum. Bu sisteme ekran kartı takılır mı, takılırsa nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim bir laptopum var. Ofis için kullanılan laptoplardan ekran kartı takılmıyor. Harici olarak 2015 senesinin laptopu olsa gerek. Markası Dell latutude E4310, oyun oynamak isterken ekran kartım olmadıgından dolayı çok kötü FPS alıyorum. Bu sisteme ekran kartı takılır mı, takılırsa nasıl?
eGpu diye bir yol var. İstersen bunu bir araştır.

Harici olarak oluyor. Dahili olarak bazı laptopların değişiyor hatta Technopat'da videosu vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı