Eski laptopa macOS kurulur mu?

Leslie Burke

Decapat
Daha fazla  
4 GB RAM'li bir laptopum var evden uzakta olduğum için tam bilgi sunamıyorum, 4 GB RAM bulunan bir laptopa herhangi bir macOS sürümü kurulabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin özellikleri ne bağlı olarak evet ama performansı gerçek bir Mac'e göre güdük kalır.

Tam olarak donanım özelllikleri vermen gerekir ama Sonoma güncellemesini alamazsın.

AMD ise sistemin Intel'den daha kötü olur performans macOS işletim sisteminde AMD CPU desteği yok EFI de oynama yaparak değiştiriyorlar bu da problem yaratabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir rehber videosu yapmışlar çalışabilir ama sistem e girdikten sonra upgrade yapmanızı tavsiye etmem ona göre atılan dosyalar değişiyor sistem bozulabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir rehber videosu yapmışlar çalışabilir ama sistem e girdikten sonra upgrade yapmanızı tavsiye etmem ona göre atılan dosyalar değişiyor sistem bozulabiliyor.
Hocam hiç anlamıyorum gerçekten her şeyi yapıp bilgisayar yani macos açılınca sonra yaptıklarını yapmayayım mı?

Hocam hiç anlamıyorum gerçekten her şeyi yapıp bilgisayar yani macos açılınca sonra yaptıklarını yapmayayım mı?
Videoda 14,7 GB bir dosya iniyor ve benim diskim de aynı boyutta olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı