Eski laptopa SSD önerisi

Önerdiğiniz yine iyi bir SSD değil. Şuraya öneri yapacaksanız azıcık araştırıp yapın. İnternete "SSD" yazıp önünüze çıkan ilk şeyi atmayın buraya. SSD ciddi bir iştir. Kötü bir SSD alıp paranıza yazık edersiniz.
Ayrıca konu sahibi bu konudan bütçesine göre bir SSD bakıp tercih edebilir.

Kusura bakmayın bütçe belirtmeyi unutmuşum 500GB civarı almayı düşünüyorum 500TL'den biraz yukarı çıkabilirim gerekirse. Konuyu asıl açma amacım ileri dönük bir SSD almak istiyor olmamdı M.2 SSD vardı benim kafamda.

Kusura bakmayın bütçe belirtmeyi unutmuşum 500GB civarı almayı düşünüyorum 500TL'den biraz yukarı çıkabilirim gerekirse. Konuyu asıl açma amacım ileri dönük bir SSD almak istiyor olmamdı M.2 SSD vardı benim kafamda.
23 TL verebilirsen bunu alabilirsin SATA olarak.

Laptopta M.2 desteği varsa buna bakabilirsin.

Hocam bu konudan bütçenize göre en iyisini seçebilirsiniz. @hakan yaeger hocam hazırlamış konuyu. Forumda SSD'ler anlamında baya bilgili birisi. Ki daha iyi öneriler de yapabilir.

Önerdiğiniz yine iyi bir SSD değil. Şuraya öneri yapacaksanız azıcık araştırıp yapın. İnternete "SSD" yazıp önünüze çıkan ilk şeyi atmayın buraya. SSD ciddi bir iştir. Kötü bir SSD alıp paranıza yazık edersiniz.
Ayrıca konu sahibi bu konudan bütçesine göre bir SSD bakıp tercih edebilir.

Kingston neresi kötü.

Geri
Yukarı