Eski model iMac (2012-2011) alınır mı?

TheNarrator

Hectopat
Daha fazla  
Üniversite öğrencisiyim. Eski model iMac bana Microsoft Office programlarında yardımcı olur mu? Zaten oyun oynamıyorum. Bunun dışında torrent ve montaj gibi şeylerle de uğraşıyorum. Fiyat bandı 4000 TL ve 5000 TL arası. Eğer alınırsa neye dikkat edinilmeli? Ya da MacBook mu almalıyım?

2012 Pro hala iş görür fakat fiyat olarak en fazla 3000-2000 arası verilir çünkü yeni sürüm macOS desteği yok hatırladığım kadarıyla içindeki RAM yüksetmesi yapmanız gerekicektir ama almadan önce uyumlu modellere bakın çünkü RAM için 4 GB çok yetersiz.

Üniversite öğrencisiyim. Eski model iMac bana Microsoft Office programlarında yardımcı olur mu? Zaten oyun oynamıyorum. Bunun dışında torrent ve montaj gibi şeylerle de uğraşıyorum. Fiyat bandı 4000 TL ve 5000 TL arası. Eğer alınırsa neye dikkat edinilmeli? Ya da MacBook mu almalıyım?
iMac 2011 kullanmıştım , o zamanlara göre mükemmel cihazlardıda tabii ki (2012) ama artık pekte işlevi kalmadı.

iMac 2011 kullanmıştım, o zamanlara göre mükemmel cihazlardıda tabii ki (2012) ama artık pek de işlevi kalmadı.

E yani haliyle eskidi ama IMac'ler zamanına göre bile çok güçlüydü 2015 model bir iMac kullanam şansım olmuştu fakat macOS çok hoşuma gitmedi, 2012 model bir MacBook hala işlevsel ama eski bir cihaz olmasına rağmen.

E yani haliyle eskidi ama IMac'ler zamanına göre bile çok güçlüydü 2015 model bir iMac kullanam şansım olmuştu fakat macOS çok hoşuma gitmedi, 2012 model bir MacBook hala işlevsel ama eski bir cihaz olmasına rağmen.
Ofis programları kullanacaksan alabilirsin bence fazlaca değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı