Eski modemi AP olarak kullanma

Arkadaslar öncelikle hepinize iyi haftasonları dilerim :)
Uzatmadan konuya girmek istiyorum :) 2 hafta önce yeni bir kablosuz modem aldım (Zyxel P-660HNU-F1) İnternet hizmeti aldigim firma eski modemimin ıp almadigini söyledi. Bu sebepten dolayi yeni modem almak zorunda kaldim ve sonra modem kaynakli bi sorun olmadigini belirttiler ama cok gecti. Artik yeni modem almistim :) Yani eski modemimde calisiyor (tp-link TD-W8951ND) simdi ben bu eski modemi yeni modeme baglayip daha genis bir alanda kullanmak istiyorum. Yani modem kenarda boşuna durmasin :) Bunu internette biraz arastirdim mümkün gözüküyor ama nasil yapilacagini bulamadim :) Yardima ihtiyacim var :) Şimdiden yapacağınız yorumlar için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin bunun için uygun. Şöyle bir video var izle ve yapamazsan buradan yaz. Yardımcı oluruz. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı